fbpx

Polityka prywatności

Polityka prywatności newsletteru Kobiety weterynarii

Jednym z celów serwisu Kobietyweterynarii.pl jest dostarczanie najświeższych i najistotniejszych informacji związanych z projektem Kobiety weterynarii, w tym informacji o Kongresach i wydarzeniach organizowanych przy udziale projektu Kobiety Weterynarii. Szanujemy przy tym prywatność Użytkowników. Poniżej publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych związanych z obsługą elektronicznego newsletteru informacyjnego.

Gromadzenie i wykorzystanie danych

 1. Otrzymywanie elektronicznego newsletteru wymaga podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail.
  Do tego celu przeznaczony jest moduł NEWSLETTER dostępny na stronie głównej www.kobietyweterynarii.pl.
 2. Podając swój adres email na stronie www.kobietyweterynarii.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w szczególności adresu poczty elektronicznej, przez Administratora danych.
 3. Pozyskiwane Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłki newsletteru i jak również realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora, w tym marketing towarów i usług Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
 4. Administrator dba o bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez Użytkowników, w szczególności poprzez stosowną ochronę tychże danych osobowych oraz ich zabezpieczenie przed dostępem osób nieuprawnionych.
 5. Administrator nie udostępnia przekazanych mu danych jakimkolwiek podmiotom trzecim.
 6. Adresy email będą przechowywane w portalu kobietyweterynarii.pl.
 7. Dane podawane są dobrowolnie, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymywanie newsletteru.
 8. Subskrybent newsletteru w każdym momencie ma możliwość rezygnacji z jego dalszego otrzymywania. W tym celu należy kliknąć w link rezygnacji (stopkę rezygnacji) będący nieodzownym elementem każdego wydania newsletteru.

Prawa Użytkownika

 1. Osoba, której dane dotyczą, ma:
  • prawo dostępu do treści swoich danych osobowych,
  • prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z
  • prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora
 2. W celu realizacji uprawnień, osoba, której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: biuro@kobietyweterynarii.pl.
 3. Newsletter ten ma charakter informacyjny i marketingowy.
 4. Subskrypcja newsletteru jest całkowicie bezpłatna.

Podstawa prawna

 1. Przetwarzanie danych następuje w celach prawnie usprawiedliwionych, realizowanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 2. Administratorem danych osobowych jest Image Line Communications z siedzibą ul.Ignacego Łukasiewicza 3/428, 31-429 Kraków, oraz Anna Dominiak, ul. Zarusinki 93, 32-447 Siepraw.

Ograniczenia odpowiedzialności

Newsletter Kobiety Weterynarii może zawierać odnośniki (linki) do innych stron, zamieszczane dla wygody i wiadomości użytkownika. Serwis Kobiety Weterynarii nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowane polityki prywatności. Ponadto za treści ewentualnych przekazów reklamowych odpowiada reklamodawca.

Zmiana polityki prywatności

Redakcja Newsletteru Kobiety Weterynarii zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności. Nowa polityka prywatności obowiązuje użytkowników od momentu udostępnienia jej pod adresem www.kobietyweterynarii.pl.